ßy Coder Harun & Metin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßy Coder Harun & Metin

İsyankarLarın Mekanı

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Üstekinin avatarına 10 üzerinden puan ver
Özlem Nickleri Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:24 am tarafından SouL_OF_RocK

» Geç bi selamlama oldu ama neyse :D
Özlem Nickleri Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:22 am tarafından SouL_OF_RocK

» Üstteki üyeyi yorumla
Özlem Nickleri Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:16 am tarafından SouL_OF_RocK

» Bu Nebiçim Test sorusu :S
Özlem Nickleri Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:11 am tarafından SouL_OF_RocK

» 100 KAZLAR Bilmece!
Özlem Nickleri Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:25 pm tarafından SouL_OF_RocK

» Neden bahsediyoruz
Özlem Nickleri Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:05 pm tarafından SouL_OF_RocK

» Resimli Karakter Tanımları..
Özlem Nickleri Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 9:31 pm tarafından ByHolyDewiL

» X kişiye gönderme
Özlem Nickleri Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:56 pm tarafından ceren

» haydi millet BOM oyunu oynuyoruz
Özlem Nickleri Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:55 pm tarafından ceren

» BEN KEJE BEN ADAMI :D
Özlem Nickleri Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 1:00 pm tarafından saritarla

» Forumdan 5 kişiye çiçek ver
Özlem Nickleri Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:22 pm tarafından saritarla

» Şu an neyi reddedemezSiniz?
Özlem Nickleri Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:19 pm tarafından saritarla

» Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S
Özlem Nickleri Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:16 pm tarafından saritarla

» Aşkı ne öldürür sizce?
Özlem Nickleri Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 6:46 pm tarafından ceren

» Ünlü Resim Bulma Oyunu
Özlem Nickleri Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 2:39 pm tarafından ByHolyDewiL

» Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü
Özlem Nickleri Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:10 am tarafından ByHolyDewiL

» İhtiyacım Va'R' sana
Özlem Nickleri Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:09 am tarafından Admin

» foRumda en çok kimi meraq ediyorSunuz ?
Özlem Nickleri Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:06 am tarafından Admin

» ~~üStteki Kullanıcıyı Biryere Davet Edin Bakalım Kabul Edecek Mi ? ~~
Özlem Nickleri Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:04 am tarafından ByHolyDewiL

» Komikler Karakolu
Özlem Nickleri Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:03 am tarafından Admin

En iyi yollayıcılar
ByHolyDewiL
Özlem Nickleri I_vote_lcapÖzlem Nickleri I_voting_barÖzlem Nickleri I_vote_rcap 
Admin
SenVeBenVeSen
II :..S.E.Ç.O..: II
yağmur
Root`adminiStRatoR
saritarla
KEJE
ceren
SouL_OF_RocK
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Geç bi selamlama oldu ama neyse :D
Özlem Nickleri Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:22 am tarafından SouL_OF_RocK
slm gençlik ben ozan keje'nin sınf arkadaşıyım.

yrdm için burdayım isteyen eklesin

o_z_a_n.crk@besiktasforum.net

haden eyw Smile

Yorum: 0
BEN KEJE BEN ADAMI :D
Özlem Nickleri Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 6:18 pm tarafından KEJE
Merhaba arkadaşlar ben keje ben ii biri deilim mesela siz küçükken dısarı cıkarken ananız derdiki su cacukla oynama filan işte ben oyum inanmıosan keje_blade@hotmail.com

Yorum: 5
Selamun Aleykum
Özlem Nickleri Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 9:40 pm tarafından etliqli
slm ben furkan ankara etlikde oturuyom.yaş 15 herkeze iyi paylaşımlar. SAYGILARIMLA

Yorum: 2
seLam!! RockqirL qeLdi!!
Özlem Nickleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 2:54 pm tarafından RockqirL
sLm beN geldm adım büşra 15 yaşındayım rock müzik dinlemeyi seviyorum sarısın+mavi gözlüyüm eee hani bana sLm?? xD

selammmmmmm
Özlem Nickleri Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 7:35 pm tarafından SaMeD_89
selam gencolar ben samed ankaradan katılıyorum yarısmacı arkadaslara basarılar dılıyorum:D

Yorum: 3
Selam Arkadaşlar
Özlem Nickleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 5:05 pm tarafından HilaryKrc
Selam ben Deniz Seçkin tavsiye etti geldim Smile
14 yaşındym İstanbul'da oturuorm
İyi forumalr hepinize

bende geLdümmm
Özlem Nickleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 3:21 pm tarafından ...meltem...
ben meLtem.. hilary , avril ve ashley dinlerim genelde Smile
14 puçuk yaşındaım Razz

şimdiden hoşgeldim..inş kalıcı olurum Razz

Yorum: 4
s.a isyankar forum
Özlem Nickleri Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 11:25 pm tarafından djthehack
her zamanki gibi yine forumlardayz anlasılan bu forumda cok sey paylascaz nede olsa harun bu isin içinde adım yasin (djthehack) ankara

Yorum: 3
S.A ben geldım
Özlem Nickleri Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 9:58 pm tarafından II :..S.E.Ç.O..: II
s.a adım seçkin 17 yasındayım ankarada yım fb lıyım Wink

Yorum: 12
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Anket
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde İSYANKAR DELİKANLI adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde ßy Coder Harun & Metin adresi saklayın ve paylaşın

Özlem Nickleri

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Lakap : REİS

Özlem Nickleri Empty
MesajKonu: Özlem Nickleri   Özlem Nickleri Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 10:57 pm

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanin birtanesi olmalı, o da senin gibi.

Çok büyük okyanusta bir su damlası olmak, Uçsuz bucaksiz sahilde bir kum tanesi olmak, En önemlisi milyonlarca insanin içinden senin sevgilin olmak.

Dünyadaki en güzel seyi sana vermek isterdim, Fakat seni sana nasil verebilirim ki?

Gece yarisi islak gözlerim, camda seni bekliyor, belki gelir diyorum. Hani bir sarkimiz vardiya, onu söylüyorum ve seni çok seviyorum.

Bir gün beni unutmayi denersen öyle biriyle unutki, sana savurdugum kursunlarin önüne geçebilecek kadar cesur, o gün seninle ölecek kadar Seni Seviyor olsun..!

Ay isignin aydinlattigi bir kumsala küçük bir dal parçasiyla seni seviyorum yazmak isterdim. Fakat sen hirçin bir dalga olup silersin diye korktum.

Kalbimde 3 çiçek yetistirdim. Sevmek, sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardin. Bana sadece biri kaldi, beklemek.

Her gün sevda çekipte gülünmüyor degilmi?Bir güzelden baskasi sevilmiyor degilmi?Seni asla unutamam,sensiz olamam diyordun,Hani bensizolurdun,olunmuyor degilmi?

Bir gün zaman kayar elinden tutamazsin. Sel gibi akan gözyaslarini kurutamazsin. Öylesine sendeyim, öylesine bendesinki Unutmak istesekte artik unutamayiz.

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasis gitmek istersen, yanima gelki sana sensiz yasamanin ölüm oldugunu göstereyimeuroalem.com

Gözlerin nehir, kirpiklerin köprü olsun. Ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun, düstügüm o yer DUDAKLARIN OLSUN..!

Dünyada 2 renk gül olsun, biri kirmizi digeri beyaz. Sen beni unutursan kirmizilar solsun. Ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Benim için hayatta iki sey önemlidir: Biri sen digeri özgürlügüm. Özgürlügüm için canimi, senin için özgürlügümü feda ederim.

Sen bendesin! Zira bendeki sen beni deli eden. Esirge gözlerini benden, istemem olmaz olasi bendeki fukara sevdasi! çok gelir, YETINEMEM!

Ask dedigin, dudaklarda kahkaha degil, gözlerde yastir. Maksat sevgili ugruna ölmek degil, ugruna ölecek sevgili bulmaktir..

Dün Çiçekçinin önünden geçerken bir gül gördüm.Dünyanin en güzeliyim diye haykiriyordu.Ogülü aldim.Ama en güzel oldu?u Yçyn de?ilde seni görüp utansin diye

Seni bulmaktan önce aramak isterim, Seni sevmekten önce anlamak isterim, Seni bir yasam boyu bitirmek degil, sana hep yeniden baslamak isterim..

Ilik bir rüzgar esti buradan, nerden geldigini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen herseye dedi. Benimde aklima sen geldin çünkü özlenen sendin.

Ben kurak topraklara inat yesermis bi cicegim biliyorum ki bir gun baharlar tum guzelligiyle gelecek ve sen yagmur olacaksin.

Mutluluk, mesafeleri uzak da olsa baglar, yalnizlik sensizlik olunca gülen gözler aglar, senin adini duyunca yikilir karsimda tüm siradaglar

Duyguydu yillarca bozdurup harcadigimiz, sevgiydi gölgelerimizi kiskandigimiz, kaderdi pençesinden kurtulamadigimiz, mutluluktu tadina doyamadigimiz asktan da öte bir seydi adini koyamadigimiz.

Hüzünlü bir sonbahar aksami buruk bir yagmur tanesi olsam saçinin teline usulca süzülsem yüregine akmak istesem beni yüregine alir misin?

Yeryüzünde her askin gökyüzünde bir melegi varmis. Yeryüzünde biten her ask için gökyüzünde bir melek aglarmis. Sana söz bizim melegimiz hiç aglamayacak..

Basini gögsüme yasladiginda tek bir düsmanim vardir, geçip giden zaman.

Bir gül olmak isterdim, dalimdan koptugum an yalniz senin için kopayim ve yalniz senin avuçlarinda solayim diye bitanem

Birgün gülen gözlerle bana geleceksin .Bana ben mi dünya mi diye soracaksin ben tabiki dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksin , bilmesinki bütün dünyam sensin gülüm.

Denizlerden kagit, yosunlardan kalem yaptim, her yere seni seviyorum yazdim, ama sen aptalsin, inandin, çünki ben seni sevmedim, sana taptim.

Yasamak özlemsiz, Özlem sevgisiz, Sevgide sensiz olmaz. Unutma sevmek daima beraber olmak degildir. Sensizken seninle olmaktir devamı için tıkla
[i][center]
http://isyankar.benimforum.org
yağmur

yağmur

Kadın
Lakap : pofuduk

Özlem Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Özlem Nickleri   Özlem Nickleri Icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 11:13 am

hepside birbirinden güzel paylasım için çoooooooooooooooooooooooooooooooook teşekkür ederiz dimi arkadaşlar Smile
ByHolyDewiL

ByHolyDewiL

Erkek
Lakap : RAZOR

Özlem Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Özlem Nickleri   Özlem Nickleri Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 1:17 am

evt çok tşkur ederm reis hpsi de sper ötesi Very Happy

Özlem Nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası