ßy Coder Harun & Metin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßy Coder Harun & Metin

İsyankarLarın Mekanı

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Üstekinin avatarına 10 üzerinden puan ver
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:24 am tarafından SouL_OF_RocK

» Geç bi selamlama oldu ama neyse :D
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:22 am tarafından SouL_OF_RocK

» Üstteki üyeyi yorumla
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:16 am tarafından SouL_OF_RocK

» Bu Nebiçim Test sorusu :S
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:11 am tarafından SouL_OF_RocK

» 100 KAZLAR Bilmece!
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:25 pm tarafından SouL_OF_RocK

» Neden bahsediyoruz
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:05 pm tarafından SouL_OF_RocK

» Resimli Karakter Tanımları..
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 9:31 pm tarafından ByHolyDewiL

» X kişiye gönderme
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:56 pm tarafından ceren

» haydi millet BOM oyunu oynuyoruz
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:55 pm tarafından ceren

» BEN KEJE BEN ADAMI :D
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 1:00 pm tarafından saritarla

» Forumdan 5 kişiye çiçek ver
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:22 pm tarafından saritarla

» Şu an neyi reddedemezSiniz?
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:19 pm tarafından saritarla

» Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:16 pm tarafından saritarla

» Aşkı ne öldürür sizce?
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 6:46 pm tarafından ceren

» Ünlü Resim Bulma Oyunu
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 2:39 pm tarafından ByHolyDewiL

» Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:10 am tarafından ByHolyDewiL

» İhtiyacım Va'R' sana
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:09 am tarafından Admin

» foRumda en çok kimi meraq ediyorSunuz ?
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:06 am tarafından Admin

» ~~üStteki Kullanıcıyı Biryere Davet Edin Bakalım Kabul Edecek Mi ? ~~
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:04 am tarafından ByHolyDewiL

» Komikler Karakolu
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:03 am tarafından Admin

En iyi yollayıcılar
ByHolyDewiL
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama I_vote_lcapAntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama I_voting_barAntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama I_vote_rcap 
Admin
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama I_vote_lcapAntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama I_voting_barAntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama I_vote_rcap 
SenVeBenVeSen
II :..S.E.Ç.O..: II
yağmur
Root`adminiStRatoR
saritarla
KEJE
ceren
SouL_OF_RocK
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Geç bi selamlama oldu ama neyse :D
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:22 am tarafından SouL_OF_RocK
slm gençlik ben ozan keje'nin sınf arkadaşıyım.

yrdm için burdayım isteyen eklesin

o_z_a_n.crk@besiktasforum.net

haden eyw Smile

Yorum: 0
BEN KEJE BEN ADAMI :D
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 6:18 pm tarafından KEJE
Merhaba arkadaşlar ben keje ben ii biri deilim mesela siz küçükken dısarı cıkarken ananız derdiki su cacukla oynama filan işte ben oyum inanmıosan keje_blade@hotmail.com

Yorum: 5
Selamun Aleykum
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 9:40 pm tarafından etliqli
slm ben furkan ankara etlikde oturuyom.yaş 15 herkeze iyi paylaşımlar. SAYGILARIMLA

Yorum: 2
seLam!! RockqirL qeLdi!!
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 2:54 pm tarafından RockqirL
sLm beN geldm adım büşra 15 yaşındayım rock müzik dinlemeyi seviyorum sarısın+mavi gözlüyüm eee hani bana sLm?? xD

selammmmmmm
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 7:35 pm tarafından SaMeD_89
selam gencolar ben samed ankaradan katılıyorum yarısmacı arkadaslara basarılar dılıyorum:D

Yorum: 3
Selam Arkadaşlar
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 5:05 pm tarafından HilaryKrc
Selam ben Deniz Seçkin tavsiye etti geldim Smile
14 yaşındym İstanbul'da oturuorm
İyi forumalr hepinize

bende geLdümmm
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 3:21 pm tarafından ...meltem...
ben meLtem.. hilary , avril ve ashley dinlerim genelde Smile
14 puçuk yaşındaım Razz

şimdiden hoşgeldim..inş kalıcı olurum Razz

Yorum: 4
s.a isyankar forum
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 11:25 pm tarafından djthehack
her zamanki gibi yine forumlardayz anlasılan bu forumda cok sey paylascaz nede olsa harun bu isin içinde adım yasin (djthehack) ankara

Yorum: 3
S.A ben geldım
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 9:58 pm tarafından II :..S.E.Ç.O..: II
s.a adım seçkin 17 yasındayım ankarada yım fb lıyım Wink

Yorum: 12
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim
Anket
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde İSYANKAR DELİKANLI adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde ßy Coder Harun & Metin adresi saklayın ve paylaşın

AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Lakap : REİS

AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Empty
MesajKonu: AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama   AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 5:19 pm

:cheersPROGRAM ÖZELLİKLERİ
ESET Smart Security akıllı güvenliğin, etraflı korumaya türlü tehditleri önlem almak için tasarlanan yeni bir üründür.

Eset Smart Security, bir tam sistem koruma güvenlik yazılımıdır. Günümüzün en iyi virüsten koruma yazılımlarından birisi olan NOD32 AntiVirus System yazılımının üreticisi olan Eset firması tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Eset firması bu yazılımı NOD32 AntiVirus System yazılımını temel alarak oluşturmuş ve virüsten koruma yazılımının üzerine çok önemli modüller eklemiştir.

"Eset Smart Security" Yazılımının Bazı Temel Özellikleri :
Bütünleştirilmiş kişisel güvenlik duvarı ve spam engelleme modülü.
Geliştirilmiş görsel kullanıcı arayüzü.
Genel ve gelişmiş kullanıcılar için 2 işletme modu.
Gelişmiş, kendiliğinden temizleme.
Artan güncellemeleri uygun biçimde sistemle bütünleştirme.
Ayarları hazır biçimde alabilme ve aktarabilme.
"Eset Smart Security" Yazılımının 3 Temel Yapısı :
ESET NOD32 Antivirus + Antispyware (ESET Virüsten ve Casus Yazılımlardan Koruma Aracı) :
Bu bileşen aslında ödül kazanmış virüsten koruma yazılımı NOD32 AntiVirus System yazılımının geliştirilmiş bir uyarlamasıdır. Yazılımın benzeri olmayan tarama hızının üzerine yeni geliştirmeler de yapıldı:
Sızmaları silmek ve temizlemek için geliştirilmiş sistem. Virüsten koruma sistemi artık zekice temizlik yapar ve sisteme yapılan sızmaları kullanıcı ile etkileşeme girme gereksinimi duymadan siler.
Bilgisayar taraması yapabilmek için arka planda çalışan sistem kaynaklarının yalnızca bir bölümü çalıştırılır. Böylece yazılım bilgisayarda tarama yaparken kullanıcının çalışmalarını etkilemeyecek ve kullanıcı rahatça diğer işlemlerini yapmaya devam edecektir.
Arşiv dosyalarını taramak için yerleşik koruma desteği.
İyileştirilmiş güncelleme, 2.7 sürümündeki güncelleme paketlerinden daha küçük paketler, daha etkileşimli yönetim ve güncelleme dosyalarını hasara karşı koruma.
Outlook Express kullanıcıları için elektronik posta koruması.
ESET Personal Firewall (ESET Kişisel Güvenlik Duvarı):
Güvenlik duvarı korunan bir bilgisayar ve diğer bilgisayarların yerel ağları ve internet arasındaki tüm trafiği izler. Yüksek kalitedeki koruma sahip olunan şu işlevler ile sağlanır:
Sisteme sızmaları engellemek için HTTP ve POP3 protokollerinin (kullanılan internet tarayıcıyı ve sunuculardaki elektronik postaları tekrar kazanmak için kullanılır) uygulamaları taranır.
Çeşitli saldırıların birçoğundan kaçınmaya yardımcı olunmasını sağlayan düşük-düzey ağ iletişim denetlemesi.
Sisteme yapılan sızmaların türlerini kendiğinden saptayabilen ve bunları sonlandırabilen güçlü yapı.
Kullanıcı tanımlı kurallara sahip gelen ve giden iletişim
Uygulanabilir dosyalarda değişikliklerin izlenmesi.
Etkileşimli ve kendiliğinden çalışan mod.
ESET Anti Spam (ESET Spam Engelleme Modülü):
İstenilmeyen e-postaları süzmesi için ESET Anti Spam hizmetinin bazı temel özellikleri:
RCF elektronik posta biçimi için destek
Virüs imzalarının ve kullanıcı tanımlı kuralların olduğu, Bayesian filtresi ile bütünleşmiş çeşitli tarama tekniklerine sahip kapsamlı modül.
Kara ve beyaz liste oluşturulması için destek.
İş birliği yapılan istenmi ve Microsoft Outlook yazılımı ile bütünleşme.

BANA GÖRE
ÇOK TAVSİYE EDERİM
ÖRNEĞİN GOOGLE DAN TARATTIP GİRDİĞİM SİTELERİ TARAR VE ZARARLI BİR ŞEY BULDUĞUNDA HEMEN SİTYİ AÇMAZ SİTEDE ZARARLI ŞU ŞU BULUNDU DİYEREK VİRÜS YEMENİ ENGELLER...
KASPERSKY GİBİ KASMAZDA
PROGRAM ANLATIMI
:

AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Ssvy3

İNNDİR

[i]türkçe yama içinde kurmayı bitirdikten sonra hemen türkçe yamayı kurduğunuz klasöre kopyalayın sonra restart at diyiniz...
EMEĞE SAYGI
ALINTI DEĞİLDİR...
http://isyankar.benimforum.org
ByHolyDewiL

ByHolyDewiL

Erkek
Lakap : RAZOR

MesajKonu: Geri: AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama   AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 5:29 pm

Bende bUnu kuLLanıorum (: şimdide türkçceleştirem saol paylaştıqın için!
SenVeBenVeSen

SenVeBenVeSen

Erkek
İş/Hobiler : Öqrenci/Bilişim UzManı
Lakap : Sisi

MesajKonu: Geri: AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama   AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 10:05 pm

PaylŞaım güzEl eline saqLıq!!
http://www.bilgisayarimm.tr.gg

AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-