ßy Coder Harun & Metin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßy Coder Harun & Metin

İsyankarLarın Mekanı

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Üstekinin avatarına 10 üzerinden puan ver
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:24 am tarafından SouL_OF_RocK

» Geç bi selamlama oldu ama neyse :D
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:22 am tarafından SouL_OF_RocK

» Üstteki üyeyi yorumla
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:16 am tarafından SouL_OF_RocK

» Bu Nebiçim Test sorusu :S
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:11 am tarafından SouL_OF_RocK

» 100 KAZLAR Bilmece!
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:25 pm tarafından SouL_OF_RocK

» Neden bahsediyoruz
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:05 pm tarafından SouL_OF_RocK

» Resimli Karakter Tanımları..
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 9:31 pm tarafından ByHolyDewiL

» X kişiye gönderme
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:56 pm tarafından ceren

» haydi millet BOM oyunu oynuyoruz
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:55 pm tarafından ceren

» BEN KEJE BEN ADAMI :D
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 1:00 pm tarafından saritarla

» Forumdan 5 kişiye çiçek ver
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:22 pm tarafından saritarla

» Şu an neyi reddedemezSiniz?
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:19 pm tarafından saritarla

» Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:16 pm tarafından saritarla

» Aşkı ne öldürür sizce?
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 6:46 pm tarafından ceren

» Ünlü Resim Bulma Oyunu
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 2:39 pm tarafından ByHolyDewiL

» Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:10 am tarafından ByHolyDewiL

» İhtiyacım Va'R' sana
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:09 am tarafından Admin

» foRumda en çok kimi meraq ediyorSunuz ?
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:06 am tarafından Admin

» ~~üStteki Kullanıcıyı Biryere Davet Edin Bakalım Kabul Edecek Mi ? ~~
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:04 am tarafından ByHolyDewiL

» Komikler Karakolu
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:03 am tarafından Admin

En iyi yollayıcılar
ByHolyDewiL
Duygusal Msm Yazıları I_vote_lcapDuygusal Msm Yazıları I_voting_barDuygusal Msm Yazıları I_vote_rcap 
Admin
Duygusal Msm Yazıları I_vote_lcapDuygusal Msm Yazıları I_voting_barDuygusal Msm Yazıları I_vote_rcap 
SenVeBenVeSen
II :..S.E.Ç.O..: II
yağmur
Root`adminiStRatoR
saritarla
KEJE
ceren
SouL_OF_RocK
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Geç bi selamlama oldu ama neyse :D
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:22 am tarafından SouL_OF_RocK
slm gençlik ben ozan keje'nin sınf arkadaşıyım.

yrdm için burdayım isteyen eklesin

o_z_a_n.crk@besiktasforum.net

haden eyw Smile

Yorum: 0
BEN KEJE BEN ADAMI :D
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 6:18 pm tarafından KEJE
Merhaba arkadaşlar ben keje ben ii biri deilim mesela siz küçükken dısarı cıkarken ananız derdiki su cacukla oynama filan işte ben oyum inanmıosan keje_blade@hotmail.com

Yorum: 5
Selamun Aleykum
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 9:40 pm tarafından etliqli
slm ben furkan ankara etlikde oturuyom.yaş 15 herkeze iyi paylaşımlar. SAYGILARIMLA

Yorum: 2
seLam!! RockqirL qeLdi!!
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 2:54 pm tarafından RockqirL
sLm beN geldm adım büşra 15 yaşındayım rock müzik dinlemeyi seviyorum sarısın+mavi gözlüyüm eee hani bana sLm?? xD

selammmmmmm
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 7:35 pm tarafından SaMeD_89
selam gencolar ben samed ankaradan katılıyorum yarısmacı arkadaslara basarılar dılıyorum:D

Yorum: 3
Selam Arkadaşlar
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 5:05 pm tarafından HilaryKrc
Selam ben Deniz Seçkin tavsiye etti geldim Smile
14 yaşındym İstanbul'da oturuorm
İyi forumalr hepinize

bende geLdümmm
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 3:21 pm tarafından ...meltem...
ben meLtem.. hilary , avril ve ashley dinlerim genelde Smile
14 puçuk yaşındaım Razz

şimdiden hoşgeldim..inş kalıcı olurum Razz

Yorum: 4
s.a isyankar forum
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 11:25 pm tarafından djthehack
her zamanki gibi yine forumlardayz anlasılan bu forumda cok sey paylascaz nede olsa harun bu isin içinde adım yasin (djthehack) ankara

Yorum: 3
S.A ben geldım
Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 9:58 pm tarafından II :..S.E.Ç.O..: II
s.a adım seçkin 17 yasındayım ankarada yım fb lıyım Wink

Yorum: 12
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim
Anket
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde İSYANKAR DELİKANLI adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde ßy Coder Harun & Metin adresi saklayın ve paylaşın

Duygusal Msm Yazıları

YazarMesaj
Root`adminiStRatoR

Root`adminiStRatoR

Erkek
İş/Hobiler : weß taSaRıM
Lakap : [KaoS`]

Duygusal Msm Yazıları Empty
MesajKonu: Duygusal Msm Yazıları   Duygusal Msm Yazıları Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 10:35 am

seni izlerken yüzüm güler senin bakisin beni deli divane eder hep yanimda ol bu bana yeter

benim sana olan askima ne güzel derim
senin bana olan askina sadece HA ------ LENN derim

koLay değiL roL yapsamda bazen beni hiçbişey güLdürmüyorsorun değiL çünkü artık zaten beni hiçbi dert öLdürmüyor!!!

CANIMA HATIRAunutulanlar unutanlari asla unutmaz bitanem

SaKaR BiR iNTiHaRDaN DüŞTüM HaYaTaYaŞıYoRSaM SaKaRLıĞıMDaNDıR !!

KurTaR n£ oLuR ßeni ßu KahroLası Dißini ßiLe Gör£m£digiM ßoşLukdaN!!

eLimden hicbisi qeLmeshic bi carem yoqkaranLık bu sokakLarda eLımı tutan yoq!!:

ßiri Gider ßiri Gelir Hayat Hep ßöyledir Vedalar Koysada ßazen Gitmek Gerekir

k€L!m€L€r!n y€Tm€d!ğ! kAdArıM,n€ kAdAr AnLaTıR$am AnLaTaYıM,AnLaDığIn kAdArImM

£t£giNi İnDirM£K İst£dİgiN İciN SaNa GöRe HayaT FaiŞ£!!!
оIuЯ наиі саиıи ςєкєЯ вєиі qöЯмєк наγаI qűсϋиϋ ςаIışтıЯ γокuм аЯтıк

Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer Sen o suya yazı yazmayı başardın şmdi güneşin doğmasını bekle

Tanrım sana sen gibi bir sevgili versin, umarım sende onu ben gibi seversin Sevdiğin sever sen gibi bir başkasını; sen sevdiğini seversin,sevdiğin bir başkasını

Sevmenin erdemi, aşkın görkemi, mutluluğun gözleri ve seni özlemenin hazzını yaşattın sevgili, Yolun açık olsun

Özlemim sana dağların kavuşması kadar uzak Özlemim sana birdaha yaşanmayacak kadar yasak Sarhoşum bir ömür içmiş kadar sana tutsak Bir seni unutmadı unutmazda bu yüreğe kalsak

Yalnızlığa atıp gitti dost diye bildiklerim Geceler bile satıp gitti tükendi ümitlerim Beni terkedipte başkasına gönül verenin Zehir edecem hayatını bensiz mutluluğa erenin

Bana aşkların en büyügünü yaşatıp Dertlerinle derdime dert katıp Beni bu dünyada yanlızlığa satıp Terkedip gittin beni sahte aşık

HAYAT HICBIR INSAN ICIN AGLAMAYA DEGMEZZATEN DEGEN INSAN AGLATMAZYINE DE AGLAMAK ISTIYORSAN,BASINI DIK TUT KI GOZYASLARIN AGLATAN KADAR ALCALMASINSANA SEVGIMI SOYLESEM SEVGIMDEN KORKARSINBEN SENIN ICIN OLMASAM BILE SEN BENIM ICIN HEP VARSIN

Gönderdigim mektubu okurken ağlama sakın Senin birtek gözyaşına kıyamam aşkım Beni senelerdir ağlatıyorsun ama Göz yaşlarım boşa değil içinde sen varsın

Öyle bir özlem varki içimde anlatmak az gelir Öyle bir iz kaldıki mazimde bunu kalbim bilir Yolların tuzak aşkların yasak olduğu yüreğimde içinden sen varsın ancak seninle birlikte yürek denir

Yanlızların adamıyım uyku yok gözlerimde Yanlızların adamıyım başkası yok gözümde Yanlızların adamı seni düşünüyor her gece

Gözlerim sözünü tutamadı inan, hep seni arıyor gittin gideli Bir hasretin kaldı bende hepsi bu Ne desem boş artık Sen de gittin ya!!

Bu sevda bir sürgün nereye gider Nereye kadar be gülüm nerede biter İçimdeki hasret düşer gözümden, dayanmaz bu yürek gel gör gülüm bu kadar yeter

Ayrılık vaktiyse duvarda çalan saatte bir kiLit vururuz yüreğimize Ölümse soluyan ensemizde derin bir nefes çekeriz içimize Çeker gideriz be gülüm kime ne

Al sana yeni adres Oturmaya bekleriz dön dolaş mahallesi arabul caddesi zor bulursun apartmanı no:9 Gelsende biz evde yokuz öLüMüne CıkıOruZ SoN DuraK Kara TopRak

Bitti biteli kapalı gişe oynuyor, senaryosu senin, adını ise vazgeçilmezim koyduğum film Ben filmin esas oğlanı, sense kapanmak bilmeyen gönül yarası Dublör kullanıyorum artık gülerken, başrolde ise masum gözyaşı damlası

Akan seller gibi dağladın yüreğimi, aldın çok uzaklara götürdün beni Oysa bir zalimi sevmiş yüreğim, çöllerde meçhule düşer gibiyim

Değirmen misali döner başım, sevda değil bu bir hışım gel gör beni darmadağın, tel tel çözülüp kalmışım

Ben her gece sen uyurken dalga olup vuruyorum sahillere Rüzgar olup esiyorum sessizce Sen uyurken yüregim geliyor üstünü örtmeyeBensizken üsürsün diye

Yar bu şarkım tek senin için, Sende kalsın belki dinlersin, Bir soran olursa eğer HASRET çekenlerin şarkısı dersin

Her güleni dost sandığında Yalan sevgilere hemen kandığında Dertlerinle başbaşa kaldığında Beni düşünüp AĞLAYACAKSIN

SENI UZAKTAN SEVMEYI, SANA BAKMADAN GORMEYI, DUYMADAN DINLEMEYI, KAVUSMAK ICIN SABRETMEYI, HERSEYI OGRENDIM AMA SENSIZ OLMAYI ASLA!!!

Korkma sakın gecelerden, pencerende yıldız gibi parlayacağım! Ayrıldık diye yanlızsın sanma, nefes gibi içinde, gölge gibi arkanda, can gibi canında olacağım

Vakit geldi gitmem gerek artık Aşkımla bensizliği sana bıraktık Mutlumusun sevdam, gül artık güller senin yalnızlık benim artık
http://www.bombabomba.gen.tr

Duygusal Msm Yazıları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DUYGUSAL!!!