ßy Coder Harun & Metin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßy Coder Harun & Metin

İsyankarLarın Mekanı

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Üstekinin avatarına 10 üzerinden puan ver
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:24 am tarafından SouL_OF_RocK

» Geç bi selamlama oldu ama neyse :D
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:22 am tarafından SouL_OF_RocK

» Üstteki üyeyi yorumla
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:16 am tarafından SouL_OF_RocK

» Bu Nebiçim Test sorusu :S
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:11 am tarafından SouL_OF_RocK

» 100 KAZLAR Bilmece!
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:25 pm tarafından SouL_OF_RocK

» Neden bahsediyoruz
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:05 pm tarafından SouL_OF_RocK

» Resimli Karakter Tanımları..
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 9:31 pm tarafından ByHolyDewiL

» X kişiye gönderme
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:56 pm tarafından ceren

» haydi millet BOM oyunu oynuyoruz
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:55 pm tarafından ceren

» BEN KEJE BEN ADAMI :D
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 1:00 pm tarafından saritarla

» Forumdan 5 kişiye çiçek ver
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:22 pm tarafından saritarla

» Şu an neyi reddedemezSiniz?
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:19 pm tarafından saritarla

» Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:16 pm tarafından saritarla

» Aşkı ne öldürür sizce?
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 6:46 pm tarafından ceren

» Ünlü Resim Bulma Oyunu
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 2:39 pm tarafından ByHolyDewiL

» Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:10 am tarafından ByHolyDewiL

» İhtiyacım Va'R' sana
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:09 am tarafından Admin

» foRumda en çok kimi meraq ediyorSunuz ?
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:06 am tarafından Admin

» ~~üStteki Kullanıcıyı Biryere Davet Edin Bakalım Kabul Edecek Mi ? ~~
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:04 am tarafından ByHolyDewiL

» Komikler Karakolu
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:03 am tarafından Admin

En iyi yollayıcılar
ByHolyDewiL
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü I_vote_lcapSilkroad Oynuyan kişinin 1 günü I_voting_barSilkroad Oynuyan kişinin 1 günü I_vote_rcap 
Admin
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü I_vote_lcapSilkroad Oynuyan kişinin 1 günü I_voting_barSilkroad Oynuyan kişinin 1 günü I_vote_rcap 
SenVeBenVeSen
II :..S.E.Ç.O..: II
yağmur
Root`adminiStRatoR
saritarla
KEJE
ceren
SouL_OF_RocK
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Geç bi selamlama oldu ama neyse :D
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:22 am tarafından SouL_OF_RocK
slm gençlik ben ozan keje'nin sınf arkadaşıyım.

yrdm için burdayım isteyen eklesin

o_z_a_n.crk@besiktasforum.net

haden eyw Smile

Yorum: 0
BEN KEJE BEN ADAMI :D
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 6:18 pm tarafından KEJE
Merhaba arkadaşlar ben keje ben ii biri deilim mesela siz küçükken dısarı cıkarken ananız derdiki su cacukla oynama filan işte ben oyum inanmıosan keje_blade@hotmail.com

Yorum: 5
Selamun Aleykum
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 9:40 pm tarafından etliqli
slm ben furkan ankara etlikde oturuyom.yaş 15 herkeze iyi paylaşımlar. SAYGILARIMLA

Yorum: 2
seLam!! RockqirL qeLdi!!
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 2:54 pm tarafından RockqirL
sLm beN geldm adım büşra 15 yaşındayım rock müzik dinlemeyi seviyorum sarısın+mavi gözlüyüm eee hani bana sLm?? xD

selammmmmmm
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 7:35 pm tarafından SaMeD_89
selam gencolar ben samed ankaradan katılıyorum yarısmacı arkadaslara basarılar dılıyorum:D

Yorum: 3
Selam Arkadaşlar
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 5:05 pm tarafından HilaryKrc
Selam ben Deniz Seçkin tavsiye etti geldim Smile
14 yaşındym İstanbul'da oturuorm
İyi forumalr hepinize

bende geLdümmm
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 3:21 pm tarafından ...meltem...
ben meLtem.. hilary , avril ve ashley dinlerim genelde Smile
14 puçuk yaşındaım Razz

şimdiden hoşgeldim..inş kalıcı olurum Razz

Yorum: 4
s.a isyankar forum
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 11:25 pm tarafından djthehack
her zamanki gibi yine forumlardayz anlasılan bu forumda cok sey paylascaz nede olsa harun bu isin içinde adım yasin (djthehack) ankara

Yorum: 3
S.A ben geldım
Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 9:58 pm tarafından II :..S.E.Ç.O..: II
s.a adım seçkin 17 yasındayım ankarada yım fb lıyım Wink

Yorum: 12
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Anket
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde İSYANKAR DELİKANLI adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde ßy Coder Harun & Metin adresi saklayın ve paylaşın

Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü

3 posters
YazarMesaj
SenVeBenVeSen

SenVeBenVeSen

Erkek
İş/Hobiler : Öqrenci/Bilişim UzManı
Lakap : Sisi

Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Empty
MesajKonu: Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü   Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 4:47 pm

bir silkroad oyuncusunun bir günü
evet bir silkroad oyuncusunun anatomisini incelicez 24 saati ansıl geçiyor neler yapıyor görücez evet şimdi birazdan anlatıcakalr hayal ürünü olup beni anlatmamaktadır aynı bu benim diyen varsa bekliyorum başlıyoruz

günlerden pazar

00:00

oyunda lag azaldığı vede oyuna gireiş kolaylaştığı için hemen oyuna girilir oyun açılmaya başlanırken bir bardak meyve suyu bir paket cips hazır hale getirirlir gece uzun bu yüzden bilgisayarın yanında bir mini buzdolabı bulundururlur ve içi ne meyve suyu çikolata su vede soğuk sandaviç depo edilir ayrı bi yerdede bir torbaya cips ve bisküvi-kek karışımı abur cubur depolanır bu işlemler bittikten sonra özel olarak yapılmış olan ortasında çapı 10 cm lik deliği olan sandayenin deliğinin altına bir leğen yerleştirlir vede bir kaç boş şişe alınır bölelikle tuvalete zaman harcamamış olunur tüm hazırlıklar tamamalandığında saate bakılır

00:10

evet 10 dakika geçmiş ve tabiki üzülünür 10 dakika silkroad oynamadan geçmiştir ve hemen kendi kendine söz verilir bol pratik ile diğer gece bu 5 dakikaya indirilecektir

evet oyuna girdik önce wolf summon edilir ve pot alınır daha sonra eğer görev yoksa alınır ve kasma noktasına doğru yola çıkılır
00:15

kasma yerine varılır ve kasılmaya başlanır 1 saat boyunca durmaksızın kasılır

01:15

çantaya bakılır ve pot azaldığı görülür hemen tavşana konulmuş yedek potalr çantaya aktarılır ve aksılmaya devam edlir ve 1 saat 25 dakika daha kasılır
02:40

potlar suyunu çekmiştir hemen scroll ile şehre dönülür vede pot stochu yenilenir ve eşyalar tamir edilir daha sonra 5 dakika ihtyaç molası başlar

02:41
bir şişe kullnılır
02:42
bir paket cips açılır ve hızlıca yenmeye başlanır
02:43
meyve suyu konur ve fondip yapılır
02:44
cips in son kırıntıları ağıza atılır ve paket bükülerek yatağa fırlatılır

02:45

mola bitti kasılmaya devam
aradan 2 saat 12 dakika geçer

04:57

gene pot bitmiş ve şehre dönülmüştür ayrıca bu arada lvl atlanmış ve yeni silahalr ve kıyafetler edinmek için gerekli işlemler yapılmıştır en son oalrak görev teslim edilip yenisi alınır ve tekrar kasmaya gidilir

05:00

kasılmaya devam

05:48

kuytu bir köşeye çekilinir ve toplanan sp nin dağıtımı yapılır

05:50

kasmaya devam

06:32

potlar tükendi şehre gelinir ve pot alımı vede ihtiyaç molası için 10 dakika ara verilir
potlar alınır ve bir şişe daha doldurulur ve rahatlanır ardından bir paket çikolata yenir ve bir bardak su içilir

06:42

mola bitti devam

08:26

potlar bitti yine şehre dönülür ve pot alınır görev teslim edilir yeni görev alınır ve eşyalar tamir edilir ayrıca ölen wolf canlandırılır bu 3 dakikayı geçmez artık elimiz çok hızlanmıştır

08:31

kasmaya başlanır ...

10:12

tekrar pot alımı için şehre dönülür

10:18

kasmaya devam

11:58

pot alımı için şehre gelinir bu sefer görev teslim edilir ve yenisi alınır

12:04

kasmaya devam

14:01

artık şehre dönülür ve toplanan bir sürü item stalle konulur ve biraz dinlenmek gereklidir önce etraf toparlanır daha sonra kahvaltı yapılır yatılır

14:32

uykuya dalınır ...

21:42

uyanılır ve kalkıp yüz yıkanır

21:45

pc başına geçilir ve dc olunduğu görülür ve pc masasına 4 kere yumruk atılıp toplanan sinir dışarı atılır daha sonra eller kükürtedilip oyuna girmek için uğraşmaya başlanır

22:20

38 deneme yapılmış 1 kez girilmiş ondada girildiği an dc olunmuştur ve siniri boşaltmak için tekrar pc masasına 2 kere yumruk atılır

22:32

oyuna sonunda girilir ve hazırlıklar yapıldıktan sonra kasmaya gidilir

22:44

kasmaya başlanır

00:00

işte bu sırada baba içeri girer ve yat lan artık sıpa yarın okul var bütün gün başındasın bu odanın hali ne diye azar işitilir .

OGLU

ya baba biraz daha kasıyım. 65 lvl olcam yaa

BABA

nedion lan sen sıpa bana karsı mı geliom. yarın okulda silkroad da kaç lvl oldugunu mu anlatacan İT ha git yat uyu...

...STOP...
http://www.bilgisayarimm.tr.gg
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Lakap : REİS

MesajKonu: Geri: Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü   Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 7:25 pm

Bu Ahmeti Anlatıo Aynen Ahmet:deheheheeh
http://isyankar.benimforum.org
ByHolyDewiL

ByHolyDewiL

Erkek
Lakap : RAZOR

MesajKonu: Geri: Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü   Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:10 am

Aynı Benim Knıght oynadıgım gibi Very Happy buda bagımlılık yapıo xD

Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Silkroad online 2