ßy Coder Harun & Metin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßy Coder Harun & Metin

İsyankarLarın Mekanı

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Üstekinin avatarına 10 üzerinden puan ver
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:24 am tarafından SouL_OF_RocK

» Geç bi selamlama oldu ama neyse :D
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:22 am tarafından SouL_OF_RocK

» Üstteki üyeyi yorumla
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:16 am tarafından SouL_OF_RocK

» Bu Nebiçim Test sorusu :S
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:11 am tarafından SouL_OF_RocK

» 100 KAZLAR Bilmece!
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:25 pm tarafından SouL_OF_RocK

» Neden bahsediyoruz
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:05 pm tarafından SouL_OF_RocK

» Resimli Karakter Tanımları..
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 9:31 pm tarafından ByHolyDewiL

» X kişiye gönderme
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:56 pm tarafından ceren

» haydi millet BOM oyunu oynuyoruz
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:55 pm tarafından ceren

» BEN KEJE BEN ADAMI :D
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 1:00 pm tarafından saritarla

» Forumdan 5 kişiye çiçek ver
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:22 pm tarafından saritarla

» Şu an neyi reddedemezSiniz?
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:19 pm tarafından saritarla

» Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:16 pm tarafından saritarla

» Aşkı ne öldürür sizce?
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 6:46 pm tarafından ceren

» Ünlü Resim Bulma Oyunu
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 2:39 pm tarafından ByHolyDewiL

» Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:10 am tarafından ByHolyDewiL

» İhtiyacım Va'R' sana
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:09 am tarafından Admin

» foRumda en çok kimi meraq ediyorSunuz ?
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:06 am tarafından Admin

» ~~üStteki Kullanıcıyı Biryere Davet Edin Bakalım Kabul Edecek Mi ? ~~
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:04 am tarafından ByHolyDewiL

» Komikler Karakolu
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:03 am tarafından Admin

En iyi yollayıcılar
ByHolyDewiL
Yeni Sezon Formaları I_vote_lcapYeni Sezon Formaları I_voting_barYeni Sezon Formaları I_vote_rcap 
Admin
Yeni Sezon Formaları I_vote_lcapYeni Sezon Formaları I_voting_barYeni Sezon Formaları I_vote_rcap 
SenVeBenVeSen
II :..S.E.Ç.O..: II
yağmur
Root`adminiStRatoR
saritarla
KEJE
ceren
SouL_OF_RocK
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Geç bi selamlama oldu ama neyse :D
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:22 am tarafından SouL_OF_RocK
slm gençlik ben ozan keje'nin sınf arkadaşıyım.

yrdm için burdayım isteyen eklesin

o_z_a_n.crk@besiktasforum.net

haden eyw Smile

Yorum: 0
BEN KEJE BEN ADAMI :D
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 6:18 pm tarafından KEJE
Merhaba arkadaşlar ben keje ben ii biri deilim mesela siz küçükken dısarı cıkarken ananız derdiki su cacukla oynama filan işte ben oyum inanmıosan keje_blade@hotmail.com

Yorum: 5
Selamun Aleykum
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 9:40 pm tarafından etliqli
slm ben furkan ankara etlikde oturuyom.yaş 15 herkeze iyi paylaşımlar. SAYGILARIMLA

Yorum: 2
seLam!! RockqirL qeLdi!!
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 2:54 pm tarafından RockqirL
sLm beN geldm adım büşra 15 yaşındayım rock müzik dinlemeyi seviyorum sarısın+mavi gözlüyüm eee hani bana sLm?? xD

selammmmmmm
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 7:35 pm tarafından SaMeD_89
selam gencolar ben samed ankaradan katılıyorum yarısmacı arkadaslara basarılar dılıyorum:D

Yorum: 3
Selam Arkadaşlar
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 5:05 pm tarafından HilaryKrc
Selam ben Deniz Seçkin tavsiye etti geldim Smile
14 yaşındym İstanbul'da oturuorm
İyi forumalr hepinize

bende geLdümmm
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 3:21 pm tarafından ...meltem...
ben meLtem.. hilary , avril ve ashley dinlerim genelde Smile
14 puçuk yaşındaım Razz

şimdiden hoşgeldim..inş kalıcı olurum Razz

Yorum: 4
s.a isyankar forum
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 11:25 pm tarafından djthehack
her zamanki gibi yine forumlardayz anlasılan bu forumda cok sey paylascaz nede olsa harun bu isin içinde adım yasin (djthehack) ankara

Yorum: 3
S.A ben geldım
Yeni Sezon Formaları Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 9:58 pm tarafından II :..S.E.Ç.O..: II
s.a adım seçkin 17 yasındayım ankarada yım fb lıyım Wink

Yorum: 12
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim
Anket
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde İSYANKAR DELİKANLI adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde ßy Coder Harun & Metin adresi saklayın ve paylaşın

Yeni Sezon Formaları

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Lakap : REİS

Yeni Sezon Formaları Empty
MesajKonu: Yeni Sezon Formaları   Yeni Sezon Formaları Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 10:25 pm

Galatasaray Futbol Takımı'nın 2007-2008 futbol sezonunda giyeceği formalar, kamp ve antrenman malzemeleri ile taraftar ürünleri Galatasaray Kalamış Tesisleri'nde düzenlenen organizasyon ile medya mensuplarına ve davetlilere tanıtıldı.

Gecede Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Özhan Canaydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, futbolcular ve teknik kadro ile Adidas Türkiye Genel Müdürü Haluk Özmutlu, Avea Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Okter ve Cola Turka Genel Müdürü Şener Astan hazır bulundu.

Kalamış Galatasaray Tesisleri açılış ve Galatasaray Futbol Takımı'nın yeni sezonda giyeceği formaların tanıtımının yapıldığı gecede açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Üyesi Celal Gürcan yaptı.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Celal Gürcan ve UPS Türkiye Genel Müdürü Haluk Ündeğer konuşmalarının ardından, Futbol Takımı'nın Turkcell Süper Lig ve UEFA Kupası maçlarında ürün ve malzemeler, futbolcular ve mankenler tarafından tanıtıldı.

Defilenin ardından gece, Avea Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Okter, Adidas Türkiye Genel Müdürü Haluk Özmutlu ile Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Özhan Canaydın'ın yaptığı konuşmalar ile devam etti.

Avea Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Okter, yüzyılın başarısını sağlayarak UEFA ve Süper Kupa'yı ülkemize kazandıran Galatasaray'a 2007-2008 sezonunda başarılar dileyerek başladığı konuşmasına söyle devam etti, "Galatasaray ve Avea'nın kitlelere hitap etmesi ile Galatasaray, Avea birlikteliği ortaya çıkmaktadır. Galatasaray'ın iyi ve kötü gününde yanında olacağız"

Adidas Türkiye Genel Müdürü Haluk Özmutlu ise, "Futbol Adidas'ın genlerinde var. Futbola yatırım yapma marka misyonumuz. 2005 yılında başlayan ve sürekli olarak gelişen Galatasaray'la olan birlikteliğimizden gurur duyuyoruz. Galatasaray'a yurt içince ve yurt dışında başarılar diliyorum" dedi.

Yeni Formaların Dizaynı
Futbolcular, beyaz, siyah ve klasik parçalı 3 farklı model ile top koşturacaklar. Galatasaraylı futbolcuların 2007-2008 futbol sezonunda giyeceği formalar; beyaz, siyah ve klasik parçalı üç farklı modelden oluşuyor. Adidas, Galatasaray formalarının tüm modellerinde ClimaCool teknolojisini kullandı. İnsan vücut haritası üzerinde çalışılarak ve spor sırasında en çok ısınan bölgeler tespit edilerek geliştirilen ClimaCool teknolojisi, nem yönetimi ve havalandırma sağlıyor. Fonksiyonel ve nefes alabilir kumaş, futbolcuların maç sırasında vücut ısısını ideal seviyede tutarak, performanslarını artırmalarına yardımcı oluyor.

Galatasaray'ın 2007-2008 sezonu yeni forma örnekleri ekde yüklemiştir.
http://isyankar.benimforum.org

Yeni Sezon Formaları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» nilo-bilemezdik (yeni versiyon)