ßy Coder Harun & Metin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßy Coder Harun & Metin

İsyankarLarın Mekanı

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Üstekinin avatarına 10 üzerinden puan ver
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:24 am tarafından SouL_OF_RocK

» Geç bi selamlama oldu ama neyse :D
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:22 am tarafından SouL_OF_RocK

» Üstteki üyeyi yorumla
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:16 am tarafından SouL_OF_RocK

» Bu Nebiçim Test sorusu :S
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:11 am tarafından SouL_OF_RocK

» 100 KAZLAR Bilmece!
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:25 pm tarafından SouL_OF_RocK

» Neden bahsediyoruz
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:05 pm tarafından SouL_OF_RocK

» Resimli Karakter Tanımları..
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 9:31 pm tarafından ByHolyDewiL

» X kişiye gönderme
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:56 pm tarafından ceren

» haydi millet BOM oyunu oynuyoruz
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:55 pm tarafından ceren

» BEN KEJE BEN ADAMI :D
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 1:00 pm tarafından saritarla

» Forumdan 5 kişiye çiçek ver
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:22 pm tarafından saritarla

» Şu an neyi reddedemezSiniz?
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:19 pm tarafından saritarla

» Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:16 pm tarafından saritarla

» Aşkı ne öldürür sizce?
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 6:46 pm tarafından ceren

» Ünlü Resim Bulma Oyunu
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 2:39 pm tarafından ByHolyDewiL

» Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:10 am tarafından ByHolyDewiL

» İhtiyacım Va'R' sana
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:09 am tarafından Admin

» foRumda en çok kimi meraq ediyorSunuz ?
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:06 am tarafından Admin

» ~~üStteki Kullanıcıyı Biryere Davet Edin Bakalım Kabul Edecek Mi ? ~~
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:04 am tarafından ByHolyDewiL

» Komikler Karakolu
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:03 am tarafından Admin

En iyi yollayıcılar
ByHolyDewiL
Bedava Lig Tv izleyin I_vote_lcapBedava Lig Tv izleyin I_voting_barBedava Lig Tv izleyin I_vote_rcap 
Admin
Bedava Lig Tv izleyin I_vote_lcapBedava Lig Tv izleyin I_voting_barBedava Lig Tv izleyin I_vote_rcap 
SenVeBenVeSen
II :..S.E.Ç.O..: II
yağmur
Root`adminiStRatoR
saritarla
KEJE
ceren
SouL_OF_RocK
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Geç bi selamlama oldu ama neyse :D
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:22 am tarafından SouL_OF_RocK
slm gençlik ben ozan keje'nin sınf arkadaşıyım.

yrdm için burdayım isteyen eklesin

o_z_a_n.crk@besiktasforum.net

haden eyw Smile

Yorum: 0
BEN KEJE BEN ADAMI :D
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 6:18 pm tarafından KEJE
Merhaba arkadaşlar ben keje ben ii biri deilim mesela siz küçükken dısarı cıkarken ananız derdiki su cacukla oynama filan işte ben oyum inanmıosan keje_blade@hotmail.com

Yorum: 5
Selamun Aleykum
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 9:40 pm tarafından etliqli
slm ben furkan ankara etlikde oturuyom.yaş 15 herkeze iyi paylaşımlar. SAYGILARIMLA

Yorum: 2
seLam!! RockqirL qeLdi!!
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 2:54 pm tarafından RockqirL
sLm beN geldm adım büşra 15 yaşındayım rock müzik dinlemeyi seviyorum sarısın+mavi gözlüyüm eee hani bana sLm?? xD

selammmmmmm
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 7:35 pm tarafından SaMeD_89
selam gencolar ben samed ankaradan katılıyorum yarısmacı arkadaslara basarılar dılıyorum:D

Yorum: 3
Selam Arkadaşlar
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 5:05 pm tarafından HilaryKrc
Selam ben Deniz Seçkin tavsiye etti geldim Smile
14 yaşındym İstanbul'da oturuorm
İyi forumalr hepinize

bende geLdümmm
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 3:21 pm tarafından ...meltem...
ben meLtem.. hilary , avril ve ashley dinlerim genelde Smile
14 puçuk yaşındaım Razz

şimdiden hoşgeldim..inş kalıcı olurum Razz

Yorum: 4
s.a isyankar forum
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 11:25 pm tarafından djthehack
her zamanki gibi yine forumlardayz anlasılan bu forumda cok sey paylascaz nede olsa harun bu isin içinde adım yasin (djthehack) ankara

Yorum: 3
S.A ben geldım
Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 9:58 pm tarafından II :..S.E.Ç.O..: II
s.a adım seçkin 17 yasındayım ankarada yım fb lıyım Wink

Yorum: 12
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim
Anket
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde İSYANKAR DELİKANLI adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde ßy Coder Harun & Metin adresi saklayın ve paylaşın

Bedava Lig Tv izleyin

YazarMesaj
SenVeBenVeSen

SenVeBenVeSen

Erkek
İş/Hobiler : Öqrenci/Bilişim UzManı
Lakap : Sisi

Bedava Lig Tv izleyin Empty
MesajKonu: Bedava Lig Tv izleyin   Bedava Lig Tv izleyin Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 8:30 am

Arkadaşlar biliyorsunuz lig tv internetten izlenebiliyor. Daha önceleri bu verilen programlar ile izlemek oldukça kolaydı.

Fakat lig tv bu kolaylıkları ortadan kaldırmanın yollarını mahkeme kararı ile bu sitelere girişi engelleyerek kapattı!!!
Maç yayınını öğrenebileceğimiz site burası www.myp2p.eu fakat şu an türkiyeden erişim yasak!!!
İlk olarak bu sitelere ulaşmak ve bu programlarla lig tv izleyebilmek için telekom engelini kaldırmamız gerekir…
Bunu yapmak içinde; bilgisayarımızın ayarlarını aşağıdaki gibi değiştirmemiz gerekir.
Lig tv izlemek için kullanacağımız programlar(Sopcast-Tvu-Tvants)
http://rapidshare.com/files/112315510/sopcast_tvu_tvants.rar
rar şifresi:www.resimliprogram.com
Başlat –> Ayarlar –> Ağ bağlantıları —> Yerel ağ bağlantısı —> üzerinde sağ tıklayıp özellikler

Bedava Lig Tv izleyin 1
İnternet iletişim kuralı(TCP-İP)
Bedava Lig Tv izleyin 2
Aşağıdaki dns sunucu adresini kullan’a yazıyoruz.
208.67.222.222
208.67.220.220
Bedava Lig Tv izleyin 3
Ve artık engel kalktı şimdi sitemize girelim… www.myp2p.eu görüldüğü gibi önümüzde seçenekler var
aşağıdaki gibi bir sayfa karşımıza çıktı
Bedava Lig Tv izleyin 4

İzleyeceğimiz maçın sağ tarafındaki
live yazan sekmeyi tıklıyoruz
Bedava Lig Tv izleyin 5
Hangi programların maçı verdiği karşımıza çıkacak burada play yazan yere tıklıyoruz…
Bedava Lig Tv izleyin 6
Hangi programla izlemek istersek onun karşısındaki play yazan yere tıkladığımızda daha önceden bilgisayarımıza kurduğumuz programlar (yukarıda link mevcut) otomatik olarak açılacaktır..Bir iki dakika içerisinde keyifle maçımızı izlemeye başlayacağız…
Örnek görüntü:
Bedava Lig Tv izleyin 9
Maçımızı izledikten sonra ayarlarımızı ilk haline geri getiriyoruz…
Maç yayınını takip edebileceğimiz siteler:
http://www.myp2p.eu
http://www.football-live.hit.bg/schedule.htm
http://www.en.live-sport-tv.com
Maçı kaliteli ve kesintisiz izlemek için yapmanız gereken ayarlar
Yapmanız gerekenleri tekrar kısaca açıklayayım
Sopcast programını kurarken gelecek engellemeleri kaldır uyarısı ile engellemeleri kaldırın
Yayınlardaki en büyük sıkıntı kesilmeler . Sopcast programındaki maç yayını ekranına sağ tıklayıp ara bellek süresini 30 sn yapmalısınız. Kesinti ilk dakikalarda olacak fakat daha sonra düzelecektir.
Bedava Lig Tv izleyin 7
Maç yayını verilen program hariç tüm programlarınızı kapatın.
Maç kalitesini biraz daha arttırmak için bu eklentiyi kullanabilirsiniz
http://www.qolabs.com/pixelfusion/PixelfusionWMP150.exe
kurduğunuzda eğer görüntü yeşil renk ise alttaki gibi ayarını düzeltin
Bedava Lig Tv izleyin 8
http://www.bilgisayarimm.tr.gg

Bedava Lig Tv izleyin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-