ßy Coder Harun & Metin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßy Coder Harun & Metin

İsyankarLarın Mekanı

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Üstekinin avatarına 10 üzerinden puan ver
metin2 hack için ogutler Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:24 am tarafından SouL_OF_RocK

» Geç bi selamlama oldu ama neyse :D
metin2 hack için ogutler Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:22 am tarafından SouL_OF_RocK

» Üstteki üyeyi yorumla
metin2 hack için ogutler Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:16 am tarafından SouL_OF_RocK

» Bu Nebiçim Test sorusu :S
metin2 hack için ogutler Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:11 am tarafından SouL_OF_RocK

» 100 KAZLAR Bilmece!
metin2 hack için ogutler Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:25 pm tarafından SouL_OF_RocK

» Neden bahsediyoruz
metin2 hack için ogutler Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:05 pm tarafından SouL_OF_RocK

» Resimli Karakter Tanımları..
metin2 hack için ogutler Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 9:31 pm tarafından ByHolyDewiL

» X kişiye gönderme
metin2 hack için ogutler Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:56 pm tarafından ceren

» haydi millet BOM oyunu oynuyoruz
metin2 hack için ogutler Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:55 pm tarafından ceren

» BEN KEJE BEN ADAMI :D
metin2 hack için ogutler Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 1:00 pm tarafından saritarla

» Forumdan 5 kişiye çiçek ver
metin2 hack için ogutler Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:22 pm tarafından saritarla

» Şu an neyi reddedemezSiniz?
metin2 hack için ogutler Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:19 pm tarafından saritarla

» Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S
metin2 hack için ogutler Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:16 pm tarafından saritarla

» Aşkı ne öldürür sizce?
metin2 hack için ogutler Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 6:46 pm tarafından ceren

» Ünlü Resim Bulma Oyunu
metin2 hack için ogutler Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 2:39 pm tarafından ByHolyDewiL

» Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü
metin2 hack için ogutler Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:10 am tarafından ByHolyDewiL

» İhtiyacım Va'R' sana
metin2 hack için ogutler Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:09 am tarafından Admin

» foRumda en çok kimi meraq ediyorSunuz ?
metin2 hack için ogutler Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:06 am tarafından Admin

» ~~üStteki Kullanıcıyı Biryere Davet Edin Bakalım Kabul Edecek Mi ? ~~
metin2 hack için ogutler Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:04 am tarafından ByHolyDewiL

» Komikler Karakolu
metin2 hack için ogutler Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:03 am tarafından Admin

En iyi yollayıcılar
ByHolyDewiL
metin2 hack için ogutler I_vote_lcapmetin2 hack için ogutler I_voting_barmetin2 hack için ogutler I_vote_rcap 
Admin
metin2 hack için ogutler I_vote_lcapmetin2 hack için ogutler I_voting_barmetin2 hack için ogutler I_vote_rcap 
SenVeBenVeSen
II :..S.E.Ç.O..: II
yağmur
Root`adminiStRatoR
saritarla
KEJE
ceren
SouL_OF_RocK
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Geç bi selamlama oldu ama neyse :D
metin2 hack için ogutler Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:22 am tarafından SouL_OF_RocK
slm gençlik ben ozan keje'nin sınf arkadaşıyım.

yrdm için burdayım isteyen eklesin

o_z_a_n.crk@besiktasforum.net

haden eyw Smile

Yorum: 0
BEN KEJE BEN ADAMI :D
metin2 hack için ogutler Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 6:18 pm tarafından KEJE
Merhaba arkadaşlar ben keje ben ii biri deilim mesela siz küçükken dısarı cıkarken ananız derdiki su cacukla oynama filan işte ben oyum inanmıosan keje_blade@hotmail.com

Yorum: 5
Selamun Aleykum
metin2 hack için ogutler Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 9:40 pm tarafından etliqli
slm ben furkan ankara etlikde oturuyom.yaş 15 herkeze iyi paylaşımlar. SAYGILARIMLA

Yorum: 2
seLam!! RockqirL qeLdi!!
metin2 hack için ogutler Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 2:54 pm tarafından RockqirL
sLm beN geldm adım büşra 15 yaşındayım rock müzik dinlemeyi seviyorum sarısın+mavi gözlüyüm eee hani bana sLm?? xD

selammmmmmm
metin2 hack için ogutler Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 7:35 pm tarafından SaMeD_89
selam gencolar ben samed ankaradan katılıyorum yarısmacı arkadaslara basarılar dılıyorum:D

Yorum: 3
Selam Arkadaşlar
metin2 hack için ogutler Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 5:05 pm tarafından HilaryKrc
Selam ben Deniz Seçkin tavsiye etti geldim Smile
14 yaşındym İstanbul'da oturuorm
İyi forumalr hepinize

bende geLdümmm
metin2 hack için ogutler Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 3:21 pm tarafından ...meltem...
ben meLtem.. hilary , avril ve ashley dinlerim genelde Smile
14 puçuk yaşındaım Razz

şimdiden hoşgeldim..inş kalıcı olurum Razz

Yorum: 4
s.a isyankar forum
metin2 hack için ogutler Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 11:25 pm tarafından djthehack
her zamanki gibi yine forumlardayz anlasılan bu forumda cok sey paylascaz nede olsa harun bu isin içinde adım yasin (djthehack) ankara

Yorum: 3
S.A ben geldım
metin2 hack için ogutler Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 9:58 pm tarafından II :..S.E.Ç.O..: II
s.a adım seçkin 17 yasındayım ankarada yım fb lıyım Wink

Yorum: 12
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Anket
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde İSYANKAR DELİKANLI adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde ßy Coder Harun & Metin adresi saklayın ve paylaşın

metin2 hack için ogutler

YazarMesaj
djthehack

Erkek

metin2 hack için ogutler Empty
MesajKonu: metin2 hack için ogutler   metin2 hack için ogutler Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 11:38 pm

1)Speed hack yapmamaya özen göster, onun yerine teleport yap çünkü hem yakalanma riskin azalır,hemde speed hackden daha iyidir.

2)Şehirde speed hack yapman gerekiyorsa hızını az bir şekilde arttırki başkaları senin mor pot bastığını sanıp şüphelenmesinler.

3)Saldırı hızı hilesini yaparken gece 12 ile öğle 12 arasındaki 12 saatlik zaman diliminde yapmaya çalış, çünkü oyundaki serverlar boş olur yakalanma riskin büyük bir şekilde azalır.

4)Biri hile yaptığını fark ettiğinde eğer sana "o hileyi kapa" ya da "çok güzel hile yapıyorsun" dediğinde asla cevap verme.

5)Tenha yerlerde hile yaparken kalabalık partiler oluştuğunu görürsen partilere girme ve mümkünse başka bir yere/ch ye git.

6)Biri sana hile yaptığın için video aldığını söylerse yine ona cevap verme, gm ye videoyu atmaması için yalvarma, böylece hile yaptığın ortaya çıkar.

7)Düelloda hile yapacaksan şehir dışında yap çünkü şehir ortasında hile yaparsan video alan olabilir.

8)Başkalarının yayınladığı hilelerle kalma, kendinde araştır, kimbilir belki hepimizin düşlediği para hilesini sen bulursun!

9)İnternette gördüğün para hilelerinde,ölümsüzlük,exp hilesi gibi çok uçuk hilelerde dikkatli ol virüs taşıyabilir.

10)Id ve şifreni isteyen bir hile gördüğünde onun gerçekleşmesi milyonda 1 ihtimaldir, hesap çalmaya yönelik bir programdır. Ama egonu tatmin etmek istiyorsan kullanmadığın bir hesapta deniyebilirsin...

11)Hile yaparken şüpheli kişiler/partiler görürsen hileni hemen kapa.

12)Kalabalık yerlerde oto çekme hilesi yapacaksan pelerinmiş gibi kullanmaya özen göster, yani sürekli çekme, biraz ara vererek canavarları çek.

13)Eğer auto pick açıksa,özellikle de şehirde çok dikkatli ol kazara enter tuşuna basman seni ele verebilir!

14)Eğer bir gün banlanırsan, sakın üzülme. Çünkü gm senin değil sen gmnin bariz kabusu olmalısın!

15)Şunu asla unutma bu bir oyun, ama oyun bile olsa tadını kaçırma, bugün oyunda hesap çalan yarın bi bakmışızki...

Bu verdiğim öğütlere dikkat edin lütfen, özellikle son maddeye...

İyi forumlar...

metin2 hack için ogutler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» metin2 download
» Metin2 online multihack 2.7 hilesi
» Bilgisayarinizi Hizlandirmak Icin 88 Ipucu