ßy Coder Harun & Metin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßy Coder Harun & Metin

İsyankarLarın Mekanı

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Üstekinin avatarına 10 üzerinden puan ver
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:24 am tarafından SouL_OF_RocK

» Geç bi selamlama oldu ama neyse :D
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:22 am tarafından SouL_OF_RocK

» Üstteki üyeyi yorumla
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:16 am tarafından SouL_OF_RocK

» Bu Nebiçim Test sorusu :S
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:11 am tarafından SouL_OF_RocK

» 100 KAZLAR Bilmece!
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:25 pm tarafından SouL_OF_RocK

» Neden bahsediyoruz
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:05 pm tarafından SouL_OF_RocK

» Resimli Karakter Tanımları..
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 9:31 pm tarafından ByHolyDewiL

» X kişiye gönderme
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:56 pm tarafından ceren

» haydi millet BOM oyunu oynuyoruz
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:55 pm tarafından ceren

» BEN KEJE BEN ADAMI :D
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 1:00 pm tarafından saritarla

» Forumdan 5 kişiye çiçek ver
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:22 pm tarafından saritarla

» Şu an neyi reddedemezSiniz?
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:19 pm tarafından saritarla

» Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:16 pm tarafından saritarla

» Aşkı ne öldürür sizce?
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 6:46 pm tarafından ceren

» Ünlü Resim Bulma Oyunu
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 2:39 pm tarafından ByHolyDewiL

» Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:10 am tarafından ByHolyDewiL

» İhtiyacım Va'R' sana
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:09 am tarafından Admin

» foRumda en çok kimi meraq ediyorSunuz ?
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:06 am tarafından Admin

» ~~üStteki Kullanıcıyı Biryere Davet Edin Bakalım Kabul Edecek Mi ? ~~
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:04 am tarafından ByHolyDewiL

» Komikler Karakolu
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:03 am tarafından Admin

En iyi yollayıcılar
ByHolyDewiL
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S I_vote_lcapBu Soruya cvp Vrrmisiniz :S I_voting_barBu Soruya cvp Vrrmisiniz :S I_vote_rcap 
Admin
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S I_vote_lcapBu Soruya cvp Vrrmisiniz :S I_voting_barBu Soruya cvp Vrrmisiniz :S I_vote_rcap 
SenVeBenVeSen
II :..S.E.Ç.O..: II
yağmur
Root`adminiStRatoR
saritarla
KEJE
ceren
SouL_OF_RocK
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Geç bi selamlama oldu ama neyse :D
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:22 am tarafından SouL_OF_RocK
slm gençlik ben ozan keje'nin sınf arkadaşıyım.

yrdm için burdayım isteyen eklesin

o_z_a_n.crk@besiktasforum.net

haden eyw Smile

Yorum: 0
BEN KEJE BEN ADAMI :D
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 6:18 pm tarafından KEJE
Merhaba arkadaşlar ben keje ben ii biri deilim mesela siz küçükken dısarı cıkarken ananız derdiki su cacukla oynama filan işte ben oyum inanmıosan keje_blade@hotmail.com

Yorum: 5
Selamun Aleykum
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 9:40 pm tarafından etliqli
slm ben furkan ankara etlikde oturuyom.yaş 15 herkeze iyi paylaşımlar. SAYGILARIMLA

Yorum: 2
seLam!! RockqirL qeLdi!!
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 2:54 pm tarafından RockqirL
sLm beN geldm adım büşra 15 yaşındayım rock müzik dinlemeyi seviyorum sarısın+mavi gözlüyüm eee hani bana sLm?? xD

selammmmmmm
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 7:35 pm tarafından SaMeD_89
selam gencolar ben samed ankaradan katılıyorum yarısmacı arkadaslara basarılar dılıyorum:D

Yorum: 3
Selam Arkadaşlar
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 5:05 pm tarafından HilaryKrc
Selam ben Deniz Seçkin tavsiye etti geldim Smile
14 yaşındym İstanbul'da oturuorm
İyi forumalr hepinize

bende geLdümmm
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 3:21 pm tarafından ...meltem...
ben meLtem.. hilary , avril ve ashley dinlerim genelde Smile
14 puçuk yaşındaım Razz

şimdiden hoşgeldim..inş kalıcı olurum Razz

Yorum: 4
s.a isyankar forum
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 11:25 pm tarafından djthehack
her zamanki gibi yine forumlardayz anlasılan bu forumda cok sey paylascaz nede olsa harun bu isin içinde adım yasin (djthehack) ankara

Yorum: 3
S.A ben geldım
Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 9:58 pm tarafından II :..S.E.Ç.O..: II
s.a adım seçkin 17 yasındayım ankarada yım fb lıyım Wink

Yorum: 12
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Anket
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde İSYANKAR DELİKANLI adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde ßy Coder Harun & Metin adresi saklayın ve paylaşın

Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S

5 posters
YazarMesaj
ByHolyDewiL

ByHolyDewiL

Erkek
Lakap : RAZOR

Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Empty
MesajKonu: Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S   Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 8:50 pm

HAVLU NEDEN KİRLENİR ?
Ellerimizi yıkayıp temizledikten sonra havluya kurularız. peki temiz olan ellerimizi sürdüğümüz yani kuruladığımız havlu neden kirleniyo
yağmur

yağmur

Kadın
Lakap : pofuduk

MesajKonu: Geri: Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S   Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 8:58 pm

elimiz ıslak oldugu için olabilirmi
saritarla

Erkek
Lakap : POYRAZZ

MesajKonu: Geri: Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S   Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeCuma Ekim 24, 2008 2:19 pm

slak ellerimizi kurularrız belli bir süre sonra ıslaklıktan dolayı kirlenir bencee
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Lakap : REİS

MesajKonu: Geri: Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S   Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 2:55 pm

salak babandır lan
http://isyankar.benimforum.org
saritarla

Erkek

MesajKonu: Geri: Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S   Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 4:59 pm

ben orda salak demek işstemedim mal ıslak yazıo orda sen yanlış anladıysan ben ne yapıyım
ByHolyDewiL

ByHolyDewiL

Erkek
Lakap : RAZOR

MesajKonu: Geri: Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S   Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 10:22 am

xD la brakın ıslak işte :F
ceren

Kadın

MesajKonu: Geri: Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S   Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 6:36 pm

bence su ile yıkadığımızda tam olarak kiri geçmediği için biz aslında elimizin kirini havluya siliyoruz başka bir neden havadaki kirlilik ve gün geçtikçe kirlenir
saritarla

Erkek

MesajKonu: Geri: Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S   Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:16 pm

ewt doğru cerene de katılıyorum

Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S
1 sayfadaki 1 sayfası