ßy Coder Harun & Metin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßy Coder Harun & Metin

İsyankarLarın Mekanı

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Üstekinin avatarına 10 üzerinden puan ver
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:24 am tarafından SouL_OF_RocK

» Geç bi selamlama oldu ama neyse :D
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:22 am tarafından SouL_OF_RocK

» Üstteki üyeyi yorumla
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:16 am tarafından SouL_OF_RocK

» Bu Nebiçim Test sorusu :S
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:11 am tarafından SouL_OF_RocK

» 100 KAZLAR Bilmece!
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:25 pm tarafından SouL_OF_RocK

» Neden bahsediyoruz
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:05 pm tarafından SouL_OF_RocK

» Resimli Karakter Tanımları..
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 9:31 pm tarafından ByHolyDewiL

» X kişiye gönderme
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:56 pm tarafından ceren

» haydi millet BOM oyunu oynuyoruz
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:55 pm tarafından ceren

» BEN KEJE BEN ADAMI :D
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 1:00 pm tarafından saritarla

» Forumdan 5 kişiye çiçek ver
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:22 pm tarafından saritarla

» Şu an neyi reddedemezSiniz?
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:19 pm tarafından saritarla

» Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:16 pm tarafından saritarla

» Aşkı ne öldürür sizce?
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 6:46 pm tarafından ceren

» Ünlü Resim Bulma Oyunu
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 2:39 pm tarafından ByHolyDewiL

» Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:10 am tarafından ByHolyDewiL

» İhtiyacım Va'R' sana
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:09 am tarafından Admin

» foRumda en çok kimi meraq ediyorSunuz ?
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:06 am tarafından Admin

» ~~üStteki Kullanıcıyı Biryere Davet Edin Bakalım Kabul Edecek Mi ? ~~
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:04 am tarafından ByHolyDewiL

» Komikler Karakolu
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:03 am tarafından Admin

En iyi yollayıcılar
ByHolyDewiL
Bu Nebiçim Test sorusu :S I_vote_lcapBu Nebiçim Test sorusu :S I_voting_barBu Nebiçim Test sorusu :S I_vote_rcap 
Admin
Bu Nebiçim Test sorusu :S I_vote_lcapBu Nebiçim Test sorusu :S I_voting_barBu Nebiçim Test sorusu :S I_vote_rcap 
SenVeBenVeSen
II :..S.E.Ç.O..: II
yağmur
Root`adminiStRatoR
saritarla
KEJE
ceren
SouL_OF_RocK
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Geç bi selamlama oldu ama neyse :D
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:22 am tarafından SouL_OF_RocK
slm gençlik ben ozan keje'nin sınf arkadaşıyım.

yrdm için burdayım isteyen eklesin

o_z_a_n.crk@besiktasforum.net

haden eyw Smile

Yorum: 0
BEN KEJE BEN ADAMI :D
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 6:18 pm tarafından KEJE
Merhaba arkadaşlar ben keje ben ii biri deilim mesela siz küçükken dısarı cıkarken ananız derdiki su cacukla oynama filan işte ben oyum inanmıosan keje_blade@hotmail.com

Yorum: 5
Selamun Aleykum
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 9:40 pm tarafından etliqli
slm ben furkan ankara etlikde oturuyom.yaş 15 herkeze iyi paylaşımlar. SAYGILARIMLA

Yorum: 2
seLam!! RockqirL qeLdi!!
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 2:54 pm tarafından RockqirL
sLm beN geldm adım büşra 15 yaşındayım rock müzik dinlemeyi seviyorum sarısın+mavi gözlüyüm eee hani bana sLm?? xD

selammmmmmm
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 7:35 pm tarafından SaMeD_89
selam gencolar ben samed ankaradan katılıyorum yarısmacı arkadaslara basarılar dılıyorum:D

Yorum: 3
Selam Arkadaşlar
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 5:05 pm tarafından HilaryKrc
Selam ben Deniz Seçkin tavsiye etti geldim Smile
14 yaşındym İstanbul'da oturuorm
İyi forumalr hepinize

bende geLdümmm
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 3:21 pm tarafından ...meltem...
ben meLtem.. hilary , avril ve ashley dinlerim genelde Smile
14 puçuk yaşındaım Razz

şimdiden hoşgeldim..inş kalıcı olurum Razz

Yorum: 4
s.a isyankar forum
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 11:25 pm tarafından djthehack
her zamanki gibi yine forumlardayz anlasılan bu forumda cok sey paylascaz nede olsa harun bu isin içinde adım yasin (djthehack) ankara

Yorum: 3
S.A ben geldım
Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 9:58 pm tarafından II :..S.E.Ç.O..: II
s.a adım seçkin 17 yasındayım ankarada yım fb lıyım Wink

Yorum: 12
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Anket
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde İSYANKAR DELİKANLI adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde ßy Coder Harun & Metin adresi saklayın ve paylaşın

Bu Nebiçim Test sorusu :S

3 posters
YazarMesaj
ByHolyDewiL

ByHolyDewiL

Erkek
Lakap : RAZOR

Bu Nebiçim Test sorusu :S Empty
MesajKonu: Bu Nebiçim Test sorusu :S   Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 9:07 pm

5) Bir test sorusunun cevap şıkları aşağıda verilmiştir. Bu şıklardan sadece biri doğrudur. Doğru olan şıkkı işaretleyin.

a) Şıkların hiçbiri doğru değil
b) Şıkların hepsi doğru
c) Aşağıdakilerin hepsi doğru
d) Aşağıdakilerden hiçbiri doğru değil
e) Yukarıdakilerden biri doğru
f) Yukarıdakilerden hiçbiri doğru değil
g) Şıkların yarısı doğru değil

Cevabı lütfen açıklamalı veriniz.
Başarılar.
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Lakap : REİS

MesajKonu: Geri: Bu Nebiçim Test sorusu :S   Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 3:01 pm

çok saçma sorun düzgün bi oyun ekle
http://isyankar.benimforum.org
SouL_OF_RocK

SouL_OF_RocK

Erkek

MesajKonu: Geri: Bu Nebiçim Test sorusu :S   Bu Nebiçim Test sorusu :S Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:11 am

harun olm adam ne gzl sormuş işte piyasada bunlar tutuyo adamın hevesini körelteme sorsun işte Smile

Bu Nebiçim Test sorusu :S
1 sayfadaki 1 sayfası