ßy Coder Harun & Metin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßy Coder Harun & Metin

İsyankarLarın Mekanı

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Üstekinin avatarına 10 üzerinden puan ver
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:24 am tarafından SouL_OF_RocK

» Geç bi selamlama oldu ama neyse :D
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:22 am tarafından SouL_OF_RocK

» Üstteki üyeyi yorumla
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:16 am tarafından SouL_OF_RocK

» Bu Nebiçim Test sorusu :S
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:11 am tarafından SouL_OF_RocK

» 100 KAZLAR Bilmece!
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:25 pm tarafından SouL_OF_RocK

» Neden bahsediyoruz
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:05 pm tarafından SouL_OF_RocK

» Resimli Karakter Tanımları..
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 9:31 pm tarafından ByHolyDewiL

» X kişiye gönderme
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:56 pm tarafından ceren

» haydi millet BOM oyunu oynuyoruz
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:55 pm tarafından ceren

» BEN KEJE BEN ADAMI :D
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 1:00 pm tarafından saritarla

» Forumdan 5 kişiye çiçek ver
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:22 pm tarafından saritarla

» Şu an neyi reddedemezSiniz?
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:19 pm tarafından saritarla

» Bu Soruya cvp Vrrmisiniz :S
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:16 pm tarafından saritarla

» Aşkı ne öldürür sizce?
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 6:46 pm tarafından ceren

» Ünlü Resim Bulma Oyunu
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 2:39 pm tarafından ByHolyDewiL

» Silkroad Oynuyan kişinin 1 günü
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:10 am tarafından ByHolyDewiL

» İhtiyacım Va'R' sana
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:09 am tarafından Admin

» foRumda en çok kimi meraq ediyorSunuz ?
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:06 am tarafından Admin

» ~~üStteki Kullanıcıyı Biryere Davet Edin Bakalım Kabul Edecek Mi ? ~~
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:04 am tarafından ByHolyDewiL

» Komikler Karakolu
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:03 am tarafından Admin

En iyi yollayıcılar
ByHolyDewiL
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! I_vote_lcap!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! I_voting_bar!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! I_vote_rcap 
Admin
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! I_vote_lcap!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! I_voting_bar!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! I_vote_rcap 
SenVeBenVeSen
II :..S.E.Ç.O..: II
yağmur
Root`adminiStRatoR
saritarla
KEJE
ceren
SouL_OF_RocK
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Geç bi selamlama oldu ama neyse :D
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:22 am tarafından SouL_OF_RocK
slm gençlik ben ozan keje'nin sınf arkadaşıyım.

yrdm için burdayım isteyen eklesin

o_z_a_n.crk@besiktasforum.net

haden eyw Smile

Yorum: 0
BEN KEJE BEN ADAMI :D
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 6:18 pm tarafından KEJE
Merhaba arkadaşlar ben keje ben ii biri deilim mesela siz küçükken dısarı cıkarken ananız derdiki su cacukla oynama filan işte ben oyum inanmıosan keje_blade@hotmail.com

Yorum: 5
Selamun Aleykum
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 9:40 pm tarafından etliqli
slm ben furkan ankara etlikde oturuyom.yaş 15 herkeze iyi paylaşımlar. SAYGILARIMLA

Yorum: 2
seLam!! RockqirL qeLdi!!
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 2:54 pm tarafından RockqirL
sLm beN geldm adım büşra 15 yaşındayım rock müzik dinlemeyi seviyorum sarısın+mavi gözlüyüm eee hani bana sLm?? xD

selammmmmmm
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 7:35 pm tarafından SaMeD_89
selam gencolar ben samed ankaradan katılıyorum yarısmacı arkadaslara basarılar dılıyorum:D

Yorum: 3
Selam Arkadaşlar
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 5:05 pm tarafından HilaryKrc
Selam ben Deniz Seçkin tavsiye etti geldim Smile
14 yaşındym İstanbul'da oturuorm
İyi forumalr hepinize

bende geLdümmm
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 3:21 pm tarafından ...meltem...
ben meLtem.. hilary , avril ve ashley dinlerim genelde Smile
14 puçuk yaşındaım Razz

şimdiden hoşgeldim..inş kalıcı olurum Razz

Yorum: 4
s.a isyankar forum
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 11:25 pm tarafından djthehack
her zamanki gibi yine forumlardayz anlasılan bu forumda cok sey paylascaz nede olsa harun bu isin içinde adım yasin (djthehack) ankara

Yorum: 3
S.A ben geldım
!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 9:58 pm tarafından II :..S.E.Ç.O..: II
s.a adım seçkin 17 yasındayım ankarada yım fb lıyım Wink

Yorum: 12
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Anket
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde İSYANKAR DELİKANLI adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde ßy Coder Harun & Metin adresi saklayın ve paylaşın

!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!!

YazarMesaj
yağmur

yağmur

Kadın
Lakap : pofuduk

!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: !!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!!   !!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 12:53 am

Her şey sende gizli
Yerin seni çektiği kadar ağırsın
Kanatların çırpındığı kadar hafif
kalbinin attığı kadar canlısın
Gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç
Sevdiklerin kadar iyisin
Nefret ettiklerin kadar kötü
Ne renk olursa olsun kaşın gözün
Karşındakini gördüğüdür rengin
Yaşadıklarını kar sayma
Yaşadığın kadar yakınsın sonuna
Ne kadar yaşarsan yaşa
Sevdiğin kadardır ömrün
Gülebildiğin kadar mutlusun
Üzülme, bil ki ağladığın kadar güleceksin
Sakın bitti sanma her şeyi;
Sevdiğin kadar sevileceksin
Ay ışındadır sevgiliye duyulan hasret
Ve sevgiline hasret kaldığın kadar ona yakınsın
Unutma yağmurun yağdığı kadar ıslaksın
Güneşin seni ısıttığı kadar sıcak
Kendini yalnız hissettiğin kadar yalnızsın
Ve güçlü his ettiğin kadar güçlü
Kendini güzel hissettiğin kadar güzel
İşte budur hayat, işte budur yaşamak
Bunu hatırladığın kadar yaşarsın
Bunu unuttuğunda aldığın her nefes kadar üşürsün;
Ve karşındakini unuttuğun kadar çabuk unutulursun
Çiçek sulandığı kadar güzeldir
kuşlar ötebildiği kadar sevimli
Bebek ağladığı kadar bebektir
Ve her şeyi öğrendiğin kadar bilirsin
Bunu da öğren;
SEVDİĞİN KADAR SEVİLİRSİN

!!!!!!!sendigin kadar sevilirsin!!!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ferdi Tayfur - Nereye Kadar